Vážení zákazníci.

Firma P+M Cheb Vám nabízí plastová okna, dveře, výlohy,…. Vše vyrobené v České republice. Okna patří k nejdůležitějším součástem lidského obydlí. Vytváří optický kontakt mezi interiérem a exteriérem. Dotvářejí architekturu stavby a oživují její vzhled. Správně zvolené okno je dominující součástí interiéru a fasády. Okno musí plnit funkci ochrany před povětrnostními podmínkami a v současné době i před vlivy zhoršeného životního prostředí naší civilizace. Důležitým požadavkem na okno je úspora neustále zdražované energie. Okno musí také znesnadňovat přístup k cizímu majetku. Nezávadnost oken pro životní prostředí musí být dána také jejich bezproblémovou likvidací na konci jejich životnosti.
Okna jsou vyrobena z 6-komorového profilu GEALAN vybavena izolačními dvojskly K 1,0 W/m2K zabezpečujícími při dokonalých tepelně a zvukově izolačních vlastnostech snadné čištění. Jsou barevně a tvarově stálá a po dobu své životnosti nevyžadují prakticky žádnou údržbu. Po mnohaletých praktických zkušenostech s jejich užíváním je prokázáno, že tato okna během užívání neztrácejí nic ze svých kvalit. Dá se tedy předpokládat, že skutečná životnost plastových oken při zachování kvalitních parametrů bude mnohem delší.
Všechna okna GEALAN mají bohaté možnosti provedení (kruhová, šikmá, …) barev a zasklení, od neprůhledných skel do koupelny, přes specielní zasklení pro zvýšení tepelné a hlukové izolace, skla nerozbitná až po skla chránící před sluncem. Tato skla lze doplnit množstvím příčkových variant.

Bezpečnostní kování WINKHAUS umožňuje větrat „štěrbinou“ – mikroventilací nebo klasicky vyklopením křídla. Okna v provedení imitace dřeva nebo barev stupnice RAL, nabízí možnost vybavit stylovými okny stavby všech druhů (venkovské stavby, památkově chráněné objekty,apod.). Chcete - li tedy rozumně a výhodně investovat, nešetřete na pořizovacích nákladech a zvolte pro svůj dům plastová okna GEALAN.

Dále nabízíme VSTUPNÍ DVEŘE S OZDOBNÝMI VÝPLNĚMI, HLINÍKOVÉ VSTUPNÍ DVEŘE. DOPLŇKY: žaluzie hliníkové i látkové (vertikální), rolety venkovní (hliníkové i plastové), textlilní roletky, sítě proti hmyzu, shrnovací plastové dveře, parapety (venkovní hliníkové, vnitřní PVC)

 

Ceník Nyní sleva 20%